Tüm ürünlerde geçerli ilk alışverişinize özel Ücretsiz Kargo fırsatını kaçırmayın! Alışverişe Başla!MAĞAZA* Sınırlı süre için geçerlidir.

Teslimat ve İade

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Sipariş verebilmeniz için tüm bilgilerinizi eksiksiz ve doğru olarak girmeniz gerekmektedir. Ödeme sayfasında üyelik oluşturabilir, bilgilerinizi tek seferlik girerek bir ve daha fazla alışverişlerinizde zamandan tasarruf ederek hızlı ve kolay alışveriş sağlayabilirsiniz.
Satın almak istediğiniz ürünün sayfasına giderek tercihinizi yapıp “Sepete Ekle” butonuna basarak, ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz. Eklediğinizde otomatik olarak sepet açılır isterseniz sepeti görüntüleyebilir, güncelleyebilir veya ödeme adımına geçip siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Sipariş Verirken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Öncelikle üye olurken dolduracağınız üye formunun eksiksiz ve güncel bilgiler içermesine dikkat etmeniz gerekmektedir. Siparişiniz sonrasında doğacak herhangi bir sorunda müşteri temsilcilerimiz, üyelik bilgilerinizdeki iletişim bilgilerinizden yararlanarak sizinle irtibata geçecektir.

Siparişiniz, girmiş olduğunuz teslimat adresinize gönderilecektir. Kargo teslimatı sırasında herhangi bir sorun yaşanmaması için adresinizi tüm detaylarıyla yazmanız gerekmektedir.

Sipariş Sonrasındaki Adımlar Neler?

Siparişiniz sorunsuz bir şekilde sistemimize ulaştıktan sonra, sitemize üyelik oluştururken veya girmiş olduğunuz e-posta adresinize tarafımızdan siparişinizin detayını belirten bir mail gönderilecektir.

Müşteri temsilcilerimiz siparişinizi en kısa sürede sorunsuz bir şekilde size ulaştırmak üzere ürünlerinizi hazırlayacak ve kargoya verecektir. Siparişiniz elimize ulaştıktan sonra gönderim süresi ürüne bağlı olarak tarafınıza bilgi verilecektir.

Ürününüz kargo firmasına teslim edildiğinde tarafımızdan size tekrar bir mail yollanacak ve kargo hakkında bilgilendirilmeniz sağlanacaktır.

İade Koşullarınız Nelerdir?

Ürünlerimiz özel yapıda, kalite ve incelemeleri yapılıp gönderilmektedir. Bizden kaynaklı olmadığı sürece, sevkiyat sırasında oluşabilecek deformasyonlar haricinde iade edilememektedir.